Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
 

POBOČKA BRIARD KLUBU ČR PRO PRAHU A STŘEDNÍ ČECHY

2012‚ 2011

 

 

 AKCE V ROCE 2012

 

 

Stopařská soustředění v Písečné

(STROMOVKA TEAM)

Na nápad uspořádat „výjezdní stopařský víkend v Písečné“ jsme přišly s Táňou Holešovou na počátku roku 2011, kdy jsem do spřátelené pražské pobočky nadšeně hlásila slibný průběh prvních stop s naším „mlaďochem“  Čárlíkem  na neomezených pláních okolo vesnice, kde žijeme. Jako rodilá Pražanda jsem se totiž nemohla vynabažit možnosti vyjít před chalupu, rozhlédnout se a zvolit si terén dle druhu porostu a stupně posekání.  Táňa jako správná výcvikářka a „matka pluku“ (pardon Pražské pobočky BK) nezaváhala ani na chvíli a po ubezpečení, že lze v místě využít sportovní, psům přívětivou obecní ubytovnu, neprodleně jednala. Co slíbila svému týmu, nevím, jisté ale je, že jsme se u nás sešly v loňském roce hned dvakrát a letos v létě potřetí. Ranní (tedy spíše dopolední J) stopování jsme doplňovaly výlety po krásných Orlických horách, byly jsme si zacvičit i na „mém“ letohradském cvičáku, nacházejícím se v těsném sousedství nově rekonstruované renesanční Orlické tvrze. Večer nechybělo posezení v  hospůdce „Růžence“ na návsi (kde si z nás místní zemědělci dobromyslně utahovali, jak ráno učíme psy „žrát jetel“). Vše bylo doplněno grilováním na terase ubytovny a vůbec  klábosení m do pozdních nočních hodin...  Nevím, jak tyto akce hodnotí další účastnice, ale pro mě byla Tánina nalejvárna nesmírně důležitá- díky ní jsem se zdokonalila ve čtení projevu psa na stopě, což mně, jako chronické „zapomínačce“ vrátilo sebedůvěru a skokově nás to posunulo vpřed.

A kdo se zúčastnil? Tzv. „Stromovka Team“: Terka Bártů s Rossem  a Fejsinkou ( Field of Driems MC a  D´Celebrity Face MC), Helena Štěpánová se Samy ( Farewell My Summer Love MC) a letos poprvé i Alena  Kobíková s veselým Áťou (Xi-Xao BB Beskydy)  . Na pracovní dovolenou sem byla s Táňou vyslána i mladá Jolly (Contra la Corriente Velmond) a nechyběly pochopitelně ani obě Tániny bílé „myši“-  Felinka a Samík...

Táňo, holky, díky za návštěvu, bylo to bezva! Už se těším na další  stopařské setkání...

Šárka  Bergerová, Mr. Čárlí (Shadow of Boss Dalido) a Méďa Bonifác  (Itou Dalido)

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------

AKCE V ROCE 2011

 

STROMOVKA TEAM

Sami /Farewell My Summer Love MC/ a Helena Štěpánková
Joker /Follow Me Clown´s Joker MC/ a Markéta Hronová
Ross /Field of Dreams MC/ a Tereza Bártů
Face /D´Celebrity Face MC/ a Tereza Bártů

22.10.2011
složili zkoušku ZOP

 17.9.2011
složili zkoušku ZZO

Blahopřejeme!!!

Blahopřejeme také našemu spřátelenému

Charliemu /Shadow of Boss Dalido/ a Šárce Bergerové

30.10.2011
složili zkoušku ZZO

 

________________________________________________________________________________________________ 

V neděli 17. dubna proběhlo na cvičišti v Praze - Újezdě nad Lesy setkání pobočky BK. Bylo krásné slunečné počasí a sešlo se opravdu velké množství chlupáčů a jejich páníčků. Trénovalo se v kruhu výstavní předvedení za dohledu Aleny Kotrčové a pod dohledem Evy Kubešové se zájemci mohli přiučit, jak svého mazlíka správně učesat.

 Po výborném obědě se na place sešli zájemci o nácvik obran. Jako figurant dorazil Lukáš Kraus.

 Nálada, psi, lidé i počasí byli super a my se těšíme na další takovou podařenou akci. A na závěr přikládám pár fotek.

       
       
       

 

 

Pro přehlednější úpravu sekce lze obsah rozdělit do textových "bloků". Bloky lze libovolně vytvářet, přesouvat a mazat. Jejich úpravu zahájíte dvojitým poklepáním tlačítkem myši. Textový editor se vždy spustí pouze pro vybraný blok. Jak editor pracuje, naleznete ve videoukázce.

Základní tipy:

 • Používejte často nové bloky.
 • ENTER = nový odstavec.
 • SHIFT+ENTER = nový řádek.
 • Obrázek je nejprve třeba nahrát na server přes Vložit obrázek a Správce souborů.
 • Obsah z Wordu vždy přenášejte přes Vložit z Wordu.
 • NEpoužívejte mezerník pro zarovnávání objektů.
Listování umožňuje dynamicky zobrazovat a skrývat obsahy vybraných bloků:
 • Stiskněte tlačítko listování.
 • U bloků, které mají být skryty, vyplňte nově zobrazené textové pole.
 • Všechny bloky s vyplněným listováním budou na stránkách skryty kromě prvního v pořadí.
 • Tlačítko přidat odkazy vytvoří nový blok se zástupcem, který bude na stránkách nahrazen odkazy. Tyto odkazy budou shodné s vyplněnými nadpisy u listování a budou přepínat příslušné bloky.
 • Ze všech bloků, které mají vyplněné listování, bude zobrazen vždy pouze jeden. Bloky, které nemají vyplněné listování vůbec, budou zobrazeny vždy.
 • Pokud chcete skrývat i první blok listování, vytvořte na jeho místo nový prázdný blok a použijte pro jeho nadpis výraz: %empty%
 • Chcete-li při přepnutí bloku rolovat okno na horní část bloku, přidejte za text bloku výraz: %top% (např.: Dovolená%top%)
TOPlist